System pielęgnacji warstwowej: tak to działa!

System pielęgnacji warstwowej: tak to działa!

Piękna skóra to oznaka zdrowia i dobrego samopoczucia. Poświęć kilka chwil każdego dnia na rutynę pielęgnującą i zadbaj o swoja skórę!

Ikona

4 kroki do pięknej promiennej skóry!

  1. Oczyść skórę z zanieczyszczeń i makijażu: masuj przez chwilę twarz olejkiem, aż poczujesz, że makijaż się rozpuszcza.
  2. Zmyj z twarzy olejek za pomocą letniej wody i ściereczki lub płatków kosmetycznych.
  3. Spryskaj twarz tonikiem.
  4. Nałóż na opuszki palców 3-4 krople olejku i rozgrzej. Następnie wmasuj i wklep delikatnie w skórę. Voilà!

Na co zwrócić uwagę, jeżeli masz suchą skórę:

Ostrożnie z gorącą wodą! do mycia twarzy użyj letniej wody, ponieważ zbyt ciepła może powodować przesuszanie skóry. Jeżeli masz bardzo suchą skórę, to w punkcie drugim zrezygnuj ze zmywania olejku z twarzy ściereczką. Użyj płatka kosmetycznego i zmyj resztki makijażu i zanieczyszczenia.

Za dużo olejku?

To żaden problem! Pozwól olejkowi wchłonąć się w skórę przez 1-2 minuty, a następnie ściągnij jego nadmiar chusteczką.

Idealne do pielęgnacji

Mniej znaczy więcej: ta zasada obowiązuje też w przypadku Beauty olejku. Wystarczą 3-4 krople. Do pielęgnacji skóry bardzo suchej możesz użyć go trochę więcej. Do pielęgnacji nocnej wykorzystaj większą ilość olejku. Podczas snu Twoja skóra regeneruje się i przyswaja większą ilość wartości odżywczych.

Daj skórze czas

Prawdopodobnie Twoja skórą będzie potrzebowała chwili czasu, aby wrócić do równowagi. Daj naturalnej pielęgnacji szansę i kontynuuj ją przez minimum 10 dni. W początkowej fazie możesz zauważyć pogorszenie się stanu skóry, ponieważ będzie ona chciała się oczyścić się ze zbędnego balastu. Jest to całkowicie normalny proces. Po przejściu tego etapu Twoja skóra znacznie sie poprawi i zacznie lśnić naturalnym blaskiem.

Twoja twarz odwdzięczy Ci się zdrową, promienną cerą!

Przeprowadź test alergiczny

Jeżeli Twoja skóra reaguje wysypką, zaczerwienieniem, stanem zapalnym na kosmetyki, to zachęcamy do przeprowadzeniu testu alergicznego. W tym celu nałóż kilka kropli produktu na skórę w zgięciu łokci. Następnego dnia sprawdź, czy wystąpiła jakakolwiek reakcja. Jeżeli nie, możesz śmiało użyć kosmetyku.

  • Twoja pielęgnacja skóry z PURE SKIN FOOD ♡

Do kompletu polecamy

-10% Voucher dla Ciebie!

Obraz tła biuletynu

− Newsletter −

Oh hey!

To my - zespół Pure Skin Food! Chcemy pomóc Twojej skórze wyglądać olśniewająco. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj
10% rabatu przy następnym zamówieniu!

Zapisując się do newslettera, zgadzasz się na przetwarzanie podanych danych w ramach naszej polityki prywatności.