Just Shine!

Bio, Crueltyfree i CO2 Neutral Icons Let's get your skin glowing!

Blog - przyjaciel promiennej skóry

W 100% organiczne Skin-Superfoods: dobre dla Ciebie i planety.

Naturalne metody na cellulit

Uważamy, że ludzkie ciało jest piękne – zarówno z cellulitem, jak i bez! Czy Tobie jednak przeszkadzają nierówności na skórze? W takim razie mamy dla Ciebie kilka zaskakująco prostych wskazówek, jak napiąć skórę.

Zanurz się w świecie kosmetyków naturalnych z Ellie Smart!

Ellie Smart, aktywistka ekologiczna i jedna z najbardziej utytułowanych nurków w dyscyplinie nurkowania z klifów, pielęgnuje swoją skórę wyłącznie z użyciem w 100% organicznych i zdrowych kosmetyków: „Słońce, morze i wiatr naprawdę mają zły wpływ...

Co jeść, aby mieć piękną skórę? 5 wskazówek!

Nawet najlepsze produkty do pielęgnacji skóry nie pomogą, jeśli nie będziesz się dobrze odżywiać. Mamy dla Ciebie 5 porad żywieniowych, które są łatwe do wdrożenia i skutecznie wesprą Twoją skórę od wewnątrz.

Olejki eteryczne w kosmetyce

W produktach kosmetycznych olejki eteryczne są wykorzystywane jako substancje zapachowe ze względu na ich dobroczynne działanie. Wyjaśniamy, w jaki sposób uzyskuje się olejki, jakie mogą mieć działanie i jak najlepiej je stosować w codziennej...

2 ogromne zalety maseczek do samodzielnego przygotowania

Każdy, kto kiedykolwiek kupił u nas maskę do twarzy, mógł się zdziwić. Dlaczego? Ponieważ nasze maski występują w formie pudru! Jeżeli zastanawiasz sie dlaczego zdecydowaliśmy się akurat na taką formę kosmetyku, to mamy dla Ciebie odpowiedź!

Smoothie na piękną skórę

Pełna moc antyoksydantów! Ten koktajl nie tylko smakuje niesamowicie pysznie, ale jest również pełen antyoksydantów, które chronią nasze komórki.

Nasze bestsellery