O nas

Świat, w którym warto żyć, w którym zrównoważone, zdrowe, organiczne i nietestowane na zwierzętach produkty są normą – to nasza wizja!

Dlatego opracowujemy i produkujemy wizjonerskie produkty, których sami pragniemy. Przeżywamy zmiany, które uważamy za konieczne, aby przyszłość na Ziemi była jak najlepsza.

Nasze produkty przeznaczone są dla wszystkich tych, którzy oprócz zdrowej, skutecznej pielęgnacji skóry chcą także bardziej zrównoważonego, zielonego świata.

Skuteczne kosmetyki naturalne bez kompromisów

Składniki rakotwórcze, mikroplastiki, olej palmowy, aluminium, ropa naftowa... Nie każdy ma wiedzę, jakie składniki są niebezpieczne dla naszego życia, zdrowia i środowiska. Bardzo trudne i czasochłonne jest dowiadywanie się samemu na temat każdego kosmetyku, każdego składniku.

Mamy tego dość i dlatego wyznaczamy nowy standard w kosmetyce naturalnej:

Do naszych produktów używamy wyłącznie w 100% certyfikowanych organicznych, naturalnych, czysto ziołowych, skutecznych składników. Bez wyjątku! Możesz być tego pewien!

Nasze produkty są robione ręcznie i z miłością w naszej fabryce w pięknej południowo-wschodniej Styrii. Do pakowania używamy szklane butelki i słoiczków, które po wykorzystaniu kosmetyku możesz wykorzystać w inny sposób (mamy na to pomysły tutaj) lub oddać je do recyklingu.

Na nasze opakowanie zewnętrzne wybraliśmy karton z recyklingu. Wszystkie nasze etykiety są wegańskie, a wysyłka nie zawiera plastiku. Czy znasz już nasze świetne pudełka wysyłkowe, które można zamknąć bez taśmy samoprzylepnej, a także wykorzystać do wysyłki zwrotnej? Tak, z tego też jesteśmy dumni.

Jeśli masz do nas jakieś pytania, pomysły, opinie lub sugestie, czekamy na Twoją wiadomość. Napisz do nas na office@pureskinfood.de

Możesz wystawić opinię o naszych produktach bezpośrednio w sklepie pod produktami jako ocenę produktu. Dążymy do ciągłego ulepszania i rozwijania naszych produktów. Dlatego Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Dziękujmy Ci za poświęcenie czasu!

Zespół PURE SKIN FOOD