Sposób użycia

Nasz system pielęgnacji warstwowej: Cleanse - Spray - Shine - Repeat

Nasze produkty zawierają tylko najlepsze, w 100% certyfikowane organiczne składniki. Masz nasza gwarancję, że nie znajdziesz bezsensownych wypełniaczy ani zbędnych, syntetycznych chemikaliów. Nasz unikalny system pielęgnacji warstwowej pozwala nam nawet obejść się bez emulgatorów i konserwantów, ponieważ zamiast mieszać tłuszcz i wodę w słoiku, jak w przypadku kremu, po prostu robimy to bezpośrednio na skórze. Dzięki temu możemy zaoferować Ci organiczne, świeże kosmetyki najwyższej czystości, które możesz stosować zgodnie z indywidualnymi potrzebami Twojej skóry. A dodatkowo rytuał ten jest bardzo relaksujący.

Cleanse - Spray - Shine - Repeat

To 4 kroki, dzięki którym odzyskasz promienną cerę:

  1. Cleanse: użyj Olejek Cleansing & Detox do demakijażu i oczyszczenia skóry. W tym celu zwilż twarz wodą, wmasuj Cleansing Oil, pozostaw na chwilę, a następnie zmyj myjką. Użyj do tego letniej wody. Zbyt gorąca woda sprawia, że skóra traci nawilżenie.
  2. Spray: Spryskaj twarz kilkoma kroplami Toning Moisturizer.
  3. Shine: Nałóż 3-4 krople olejku kosmetycznego na opuszki palców, wmasuj w skórę twarzy.
  4. Repeat: Powtórz ten zabieg rano i wieczorem.

Nasze wskazówki i dalsze wykorzystanie naszych produktów

Jeśli Twoja skóra jest bardzo sucha, olejek wystarczy zmyć płatkiem kosmetycznym. Lepiej tutaj unikać zbytniego oczyszczania i pocierania. Ponadto możesz użyć więcej olejku do twarzy do pielęgnacji na noc, aby Twoja skóra mogła się zregenerować.

Jeśli przypadkowo nałożysz za dużo olejku, możesz go również stosować do pielęgnacji paznokci, końcówek włosów lub suchych partii ciała.

Olejek oczyszczający jest idealny jako olejek do golenia nóg lub linii bikini. Skóra po nim pozostaje nawilżona i niepodrażniona.

Toning Moisturizers to prawdziwi bohaterowie lata. Po prostu włóż butelkę do lodówki, aby uzyskać wyjątkową świeżość. W upalne dni mamy go zawsze w torebce, jako niezwykle szybkie i skuteczne orzeźwienie.

Tonik jest również idealny jako mgiełka do ciała lub włosów. Odmiana Calming Chamomile jest prawdziwym dobrodziejstwem na podrażnioną lub swędzącą skórę głowy.

Możemy również gorąco polecić toniki Calming Chamomile i Rock Rose - Lavender jako relaksujący spray do poduszek lub spray do wnętrz.