Holistycznie zrównoważeni

Handmade with Love

Jakość naszych produktów i zrównoważony rozwój to nasze priorytety! Te 2 czynniki są dla nas bardzo ważne i wpływają na każdą podejmowaną przez nas decyzję, ponieważ w tych sprawach nie idziemy na żadne kompromisy!

Nawiasem mówiąc, wszystkie nasze produkty są z miłością i w bardzo staranny sposób produkowane w naszej fabryce w Styrii w Austrii.

100% organiczne i uczciwe

Cała nasza oferta jest wykonana w 100% z certyfikowanych składników organicznych, a produkty są certyfikowane jako ekologiczne przez Austria Bio Garantie . W ten sposób nie tylko unikamy toksyn, takich jak pozostałości pestycydów w naszych kosmetykach, ale także promujemy rolnictwo ekologiczne na całym świecie.

Wszędzie, gdzie to możliwe, stawiamy na uczciwą produkcję i uczciwy handel. Na przykład wszystkie nasze akcesoria powstają w pracowniach integracyjnych w Cusco w Peru, gdzie niesłyszące kobiety są szkolone na krawcowe. Oferujemy im bezpieczną pracę, szkolenia i godziwe zarobki.

100% wegańskie i nietestowane na zwierzętach

Wszystkie nasze produkty są wegańskie - od zawartości po etykietę! Naszym zdaniem w kosmetykach nie ma miejsca na substancje pochodzenia zwierzęcego. Kto chce posmarować twarz kolagenem pozyskanym ze skóry rybiej lub świńskiej? Niestety niewiele osób wie, co kryje się za składnikami kosmetyków. Z nami nie musisz się martwić! Polegamy w 100% na mocy roślin! A nawet klej do etykiet (tak, klej również zawiera zwykle coś odzwierzęcego zazwyczaj kazeinę) i farby drukarskie są wegańskie.

Nie trzeba dodawać, że nie przeprowadzamy żadnych eksperymentów na zwierzętach. Testowanie na zwierzętach jest zabronione w przypadku kosmetyków produkowanych w UE. Duże korporacje wciąż jednak szukają luk w przepisach prawnych, aby kontynuować testy na zwierzętach, co jest dla nas bardzo smutne. Nasze kosmetyki testujemy na sobie i na znajomych.

Zrównoważona produkcja, bo myślimy też o jutrze

Nie tylko zawartość jest w 100% organiczna, nasze opakowania są również zrównoważone:

  • Używamy szklanych butelek nadających się do recyklingu, które można również ponownie wykorzystać. Tutaj znajdziesz sugestie, w jaki sposób możesz nadać butelkom piękne, drugie życie.
  • Etykiety składają się z szybko rozkładającej się folii ekologicznej.
  • Pudełka są wykonane z tektury pochodzącej z recyklingu i są produkowane w Austrii.
  • Jeśli chodzi o dostawy, używamy materiałów opakowaniowych z recyklingu, bez plastiku, i transportu neutralnego dla klimatu.

Tak, możesz zauważyć, że jesteśmy zrównoważonymi idealistami i produkujemy tylko produkty, które spełniają nasze własne wysokie standardy. Bylibyśmy szczęśliwi, jeśli dzieliłbyś z nami ten entuzjazm dla zrównoważonych, organicznych i wegańskich produktów!