Bon upominkowy do samodzielnego wydrukowania

Prezent urodzinowy na ostatnią chwilę

Doręczenie poprzez e-mail

Właściwości i zalety

  • Ładna kartka z życzeniami do wydrukowania
  • Z wiadomością dla solenizanta i kodem kuponu
  • Zamów, zapłać i wydrukuj z wiadomości e-mail

Nr art.: VOU-002, Zawartość: 1 sztuka

Opis

Ten urodzinowy bon wyratuje Cię z opresji nawet w ostatniej chwili. Możesz dodać do niego osobistą wiadomość i samodzielnie wydrukować kartkę lub po prostu wysłać e-mailem.

Każdy voucher zawiera indywidualny kod, który można zrealizować podczas zakupów w sklepie internetowym PURE SKIN FOOD. Wartość bonu nie musi być wykorzystana jednorazowo. Wartość bonu jest automatycznie zmniejszana po każdym zamówieniu.

Uwaga: kupony do samodzielnego wydruku zostaną wysłane do Ciebie e-mailem wkrótce po dokonaniu zakupu! Wystarczy, że klikniesz w link w wiadomości e-mail i pobierzesz voucher. Zwróć uwagę na poprawną pisownię swojego adresu e-mail!

Ze względu na szybką dostawę elektroniczną płatność z góry lub za pobraniem nie jest możliwa. Dostępne są następujące metody płatności: karta kredytowa, przelew natychmiastowy lub PayPal.

Uwaga: Jeśli kupisz bon upominkowy do samodzielnego wydrukowania, zostaniesz przekierowany do płatności. Jeśli w tym momencie masz w koszyku inne produkty, prosimy złóż na nie nowe zamówienie.

Rodzaje produktów: Kupony
Marki: PURE SKIN FOOD
Product Type Google Base: Zestawy i prezenty

Dodatkowe informacje

Należy pamiętać, że w jednym zamówieniu możesz otrzymać tylko JEDEN kupon. W przypadku wysłania vouchera drogą elektroniczną, czas oczekiwania może wynosić do 15 minut. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości e-mail po 15 minutach, sprawdź swój adres e-mail, zajrzyj do folderu ze spamem lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Pytania i odpowiedzi użytkowników Bon upominkowy do samodzielnego wydrukowania

Poznaj opinię klientów, którzy kupili ten produkt.

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PURE SKIN FOOD Bon upominkowy do samodzielnego wydrukowania

Podobne produkty: